Kodulehe ja e-poe tekstide kirjutamise veebikursus


Kirjuta oma kodulehele ja e-poodi tekstid, mis kõnetavad sinu klienti, aitavad Google'i otsingus parematele positsioonidele jõuda ja toovad sulle müüki.


Kodulehe ja e-poe tekstide loomise veebikursus on mõeldud sulle, kui soovid:
 • Oma kodulehe (turundus)tekste ise kirjutada.
 • Oma kirjutamisoskust arendada ja tekstidele tagasisidet saada.
 • Kirjutada paremini ja kaasahaaravamalt, et see kõnetaks sinu klienti.
 • Et su ettevõtte koduleht tuleks otsimootoris paremini välja.  
 • Kirjutamisele kuluvat aega vähendada. 
 • Omandada uusi teadmisi omas tempos.

Järgmine grupp kirjutamishuvilisi alustab 26. aprillil 2023.

Miks kodulehe ja e-poe tekstid?

Koduleht ja e-pood on sinu visiitkaardid ja müügikanalid, mis töötavad 24/7. Erinevate uuringute järgi jõuavad otsimootorite kaudu sinu kodulehele 30–70% külastajatest. Kui su kodulehe ja e-poe tekstid on läbimõeldud ja kirjutatud nii, et see tuleb Google´i otsingutulemustes esimestel lehekülgedel välja, siis on suurem tõenäosus, et sinu leheküljele jõuab rohkem potentsiaalseid kliente. Õiged sõnad ja üleskutsed (call to action) viivad suurema tõenäosusega müügitehinguni.

Koduleht on müügikanal, mille sisu ja levik on 100% sinu enda kontrolli all. Sa saad ise kontrollida, millist sisu ja kui palju sa kodulehele paned, kas see on optimeeritud nii, et leht laadiks piisavalt kiiresti jne. 

Head tekstid ja otsimootoritele optimeerimine aitab reklaamiraha säästa, sest hästi optimeeritud kodulehe sisu jõuab klientideni tasuta. Seevastu sotsiaalmeediakanalites sõltub sinu sisu levik algoritmidest, mis muutuvad tihti.

Su kodulehel ja e-poes peaks olema piisavalt teksti, et internetiotsingus välja tulla. Eriti oluline on see siis, kui oled oma ettevõtlusteekonna alguses. Kõigi muude äriga alustamise tegevuste kõrvalt võib see tunduda keeruline ja aeganõudev. Kliente on vaja, aga kust leida aega kirjutamiseks?

Paljud arvavad, et blogiartiklite, tootekirjelduste jms kirjutamiseks on vaja palju aega, inspiratsiooni jne ja kui seda ei ole, siis pole mõtet alustada. Nii lükkub tekstide kirjutamine sageli kuhugi tegevusnimekirja lõppu, milleni kunagi ei jõua. Kui sul on vaja rohkem kliente, siis kirjutamisega viivitades lükkad edasi ka oma võimalused ettevõtluses edasi jõuda.

Turundustekstide kirjutamiseks on omad tehnikad ja see on õpitav! Sa ei pea olema filoloog või luuletamishuviline. Kirjutamistehnikate tundmine ja piisav eeltöö teevad teksti loomise lihtsamaks ja kiiremaks.

Kodulehele hea sisu loomine on maraton, mitte sprint. See võtab aega, eriti alguses, aga kui sul on õige ettevalmistus, siis on see maraton täiesti läbitav ja seejuures üsna mõnusa tempoga.

Veebikursuse läbimise järel:
 • Tead erinevaid turundustekstide kirjutamise tehnikaid. 
 • Tead, kuidas leida ideid tekstide kirjutamiseks.
 • Tead, kust leida abi, kui sul tekstide kirjutamisel küsimusi tekib.
 • Oskad kirjutada oma kodulehele ja e-poodi kasulikku sisu.
 • Oled loonud süsteemi, mis aitab sul kirjutamisele kuluvat aega säästa.
 • Tead, mis on SEO ja kuidas oma kodulehe tekstide SEOd parandada.

Registreerun kursusele
Kodulehe ja e-poe tekstide kirjutamise veebikursuse ülesehitus


Kodulehe ja e-poe tekstide veebikursus koosneb kümnest salvestatud loengust, mida saad endale sobival ajal vaadata.

Kursuse läbimiseks kulub sul iga nädal hinnanguliselt 2–5 tundi individuaalset tööd.

1. NÄDAL
Vundament. Miks ja kellele kirjutada?
Teemad: Millist kliendi probleemi sinu toode või teenus lahendab? Kes on sinu klient?

 • Sõnastama, milliseid väärtusi su ettevõte loob.
 • Oma klienti paremini tundma.

2. NÄDAL
Kuidas tekstide abil klientideni jõuda?
Teemad: SEO ehk otsimootoritele optimeerimine. Kuidas kodulehe tekstid aitavad otsimootori tulemustes esile tõusta.

 • Mis on SEO?
 • Miks SEO on oluline ja kuidas hea SEO su ettevõttele kasu toob.
 • Kuidas leida SEO märksõnu.

3. NÄDAL
Erinevad tekstid ja kirjutamise tehnikad. Milliseid tekste kirjutada?
Teemad: Kodulehe ülesehitus. Tüüpilised vead, mida kodulehe tekstide kirjutamisel tehakse. Kodulehe ja e-poe sisutekstid. Pealkirjad.

 • Kodulehe ülesehitus ja menüü loogika.
 • Millist teksti kodulehe alamlehtedele kirjutada? Millest alustada?
 • Miks ja kuidas kodulehele kasulikku sisu kirjutada?
 • E-poe tootekirjeldused. Tehnikad tootekirjelduste kirjutamiseks.
 • Kuidas kirjutada häid pealkirju.

4. NÄDAL
Kirjutamist toetavad harjumused.
Teemad: Kust leida ideid tekstide kirjutamiseks, tekstide toimetamine, tekstide loomist toetav süsteem.
 • Kuidas kirjutamiseks ideid leida.
 • Kuidas kirjutamisel aega kokku hoida.
 • Kuidas oma tekste ise toimetada.

Registreerun kursuseleTagaside osalejatelt


"Mul on nii hea meel, et otsustasin sellel koolitusel osaleda! See sattus kuidagi nii õigel ajal (kuigi just selles kahtlesin) ja oli väga loogiliselt üles ehitatud.

Super, et tuleb teha kodutöid. Sain nii mitu väga olulist asja tehtud, mis olid ammu oma aega oodanud ja mis aitasid selgust saada, kellele ja mida soovin pakkuda.

Mentorkohtumised on need, mis koolitust teistest eristab ja on hindamatud. Sunnib kodutööd kindlasti ära tegema ja saab ka väärtuslikku tagasisidet tehtule!"

Marin Vallikivi
rahatarkuse koolitaja ja blogija
mikroinvestor.ee

---
"Koolitust soovitan kõigile, kes soovivad kasvõi korraks välja tulla oma igapäevasest süsteemist ja rutiinist, sest kuskil nurga taga võib olla veelgi paremaid tööriistu, mille tundmaõppimist me muidu edasi lükkaksime. Üks ühele konsultatsioonid on hea võimalus ala spetsiga mõtteid põrgatada."

Karin Luhaäär
turundusjuht
Safal KIDS

---
"Mulle meeldis, et koolituse materjale sai hiljem salvestusest endale sobival ajal ja tempos järele vaadata. Olen tänulik ja teadmiste võrra rikkam."

Krista Mustonen
muuseumipedagoog
Seljametsa muuseum

--- 
"Osalesin Triinu koolitusel veebruaris 2022 ja jäin väga rahule. Koolituse teemad olid huvitavad ja hästi ülesehitatud. Koolitus oli kaasav ning praktiline.

Oma juttu illustreeris Triin alati huvitavate näidetega elust, mis tegi programmi lihtsasti mõistetavaks ja hästi jälgitavaks. Sain uusi teadmisi ja samal ajal kinnistasin ka vanu. Koolitus meeldis mulle väga ja see inspireeris olema julgem kirjutama.

Soovitan seda koolitust kõigile, kes tegelevad kodulehekülgedega, alles alustavad oma kodulehe tegemist, või armastavad kirjutamist. Saate uut indu ja häid näpunäiteid."

Helena Ploompuu
coach
oleparem.ee
--- 

"Suur tänu väga vajaliku koolituse eest! Koostöö Triinuga oli ja on väga meeldiv. Triin tunneb asja ja on väga pädev tekstide loomise maailmas. Ta oskas koolitusel vastata kõikidele küsimustele ja lähtus teemade arutamisel õppijate soovidega. Samuti meeldis õppijate aktiivne kaasamine teemadesse ning iga koolituspäeva lõpus saadetud õpetlikud ja õppijale vajalikud kodutööd."

Krista Kingo
kontserdikorraldaja
ME Agentuur
---
"Märkasin Tekstimeistri veebikursust just sel hetkel, kui mul seda reaalselt vaja oli. Seepärast oli koolitus minu jaoks väga praktiline, kõiki saadud teadmisi sain koheselt kodulehe tekstide korrigeerimisel kasutada.

Kuigi mul ei õnnestunud Triinu koolitustel otse osaleda, siis sellest polnud probleemi, kuna Triin oli kõik koolitused, kaasa arvatud slaidid ja chati vestlused salvestanud ja saatis need juba samal õhtul e-mailile. See oli suurepärane võimalus kuulata koolitust omas rütmis ja salvestada edaspidiseks.

Mulle väga meeldib, et Triin on valmis nõu andma ka koolitusjärgselt. Kasutasin nii koolitusjärgset personaalset konsultatsiooni kui ka hilisemat võimalust saada otsest tagasisidet oma kodulehel tehtud muudatustele. Just selline teooria ja praktika ja toetus annab Tekstimeistri koolitusele hindamatu väärtuse."

Ülle Tammik
professionaalne korrastaja
www.korralooja.ee


Hind

Kursuse läbimiseks on kaks võimalust:
1. Kui sa eelistad omaette õppida, siis saad kursuse läbida iseseisvalt.
2. Kui sa soovid tekstide kirjutamises paremaks saada ja soovid oma kodutöödele tagasisidet saada, siis sobib sulle kursus koos individuaalsete mentorluskohtumistega. Nii võid kindel olla, et saad kursuse lõpuks valmis mitu teksti, nõuandeid ja soovitusi, millele tekstide kirjutamisel tähelepanu pöörata.

Iseseisvale õppijale
Kursus ja individuaalne mentorlus
10 loengut
10 loengut
Kirjalikud lisamaterjalid
Kirjalikud lisamaterjalid
Boonusvideo: kuidas pealkirju kirjutada
Boonusvideo: kuidas pealkirju kirjutada
Boonusvideo: 21 olulist kodulehe osa
Boonusvideo: 21 olulist kodulehe osa
 Kaks individuaalset kohtumist Zoomis

Tagasiside kodutöödele
 
Kodulehe tekstide SEO lühianalüüs
HIND 299 €
HIND 399 €


Registreerun kursusele


Koolitaja

Kursust viin läbi mina, Triin Nõu. Olen viimased kaks ja pool aastat erinevaid turundustekste kirjutanud. Selle aja jooksul olen lähemalt kokku puutunud paljude kodulehtede ja e-poe sisutekstidega. Olen parandanud ja andnud soovitusi, kuidas lehtede sisu kirjutada nii, et ettevõtte teenused ja tooted otsimootoris paremini leitavad oleksid. Loe minu klientide tagasisidet.

Käesolev veebikursus on välja töötatud tuginedes minu kogemustele ja klientide tagasisidele. Kursus on suunatud väikeettevõtetele ja teistele huvilistele, kes soovivad enda kodulehe ja e-poe tekste ise kirjutada. Veebikursus hõlmab endas loenguid, kodutöid ja soovi korral ka individuaalseid konsultatsioone ja tagasisidet. See on üles ehitatud selliselt, et saaksid loengus kuuldud teadmisi kohe rakendada ja kursuse lõpuks enda kodulehe tekstid valmis või paremaks kirjutada. Kui oled valmis kursuse kaasa tegema, siis luban, et näed nelja nädalaga muutusi enda kirjutatud tekstides ja selles, kuidas sa kirjutamisse suhtud või kirjutamisele lähened.

Kui sul on küsimusi, siis kirjuta triin@tekstimeister.ee või helista 5358 5680.

Registreerun kursusele