Klientide tagasiside


Alates esimesest kõnest Triinuga oli selge, et temaga koostöö sujub ja siiamaani ei ole pidanud kahetsema. Triinuga suhtlus on lihtne ja ennast saab suheldes vabalt tunda. Olen Triinu jaoks ilmselt natuke raske klient, kuna ei sööda talle algeteksti ette, ometi on ta suutnud luua need tekstid, mida mul täpselt vaja on olnud.

Anti Soosaar, tegevjuht / BlackSunseti ökopuuvillast t-särgid
---

Triin on usaldusväärne koostööpartner, kes mitte ainult ei mõtle kaasa, vaid mõtleb mitu sammu ette. Peale seda, kui Triin tuli appi Loodusvaatluste maratoni kommunikatsiooni korraldama, sai projekt uue hingamise ning meie tegemisi märgati ja tunnustati ka laiemalt.
Veljo Runnel, Loodusvaatluste maratoni peakorraldaja / TÜ loodusmuuseum ja botaanikaaed

---

Koostöö Triinuga oli väga kiire ja korralik. Säästsime palju töötunde ja saime värsket vaadet, kuidas organisatsioon väljast paistab.
Kert Kask, turundus- ja kommunikatsioonispetsialist / Tartu Linnaajaloo Muuseumid

---

Mulle väga meeldis see struktuur, mis sa tegid. Et iga kirjeldus on sarnases stiilis ja tarbimisjuhend ja säilitamistingimused jne. Paki tekstidest oli väga suur abi. Tänu sellele sain oluliselt kiiremini oma töö valmis. Meeldis ka, et nii lühikese etteteatamise ja ajagraafikuga kõik valmis jõudsid. Suur tänu. Kindlasti peame sind meeles ja teeme ka edaspidi koostööd.
Maria Valing / Centralsun

---

Triin on usaldusväärne koostööpartner, kes oskab lugeda sind ja sinu soove nagu raamatut. Ta oskab tuua välja olulise, sõnastab selle tabavalt ja tellitud tekstist saab üks sinunäoline peatükk jutustatavast loost. Koos kodulehte tehes sain tänu Triinu küsimustele mõelda veelgi täpsemalt läbi, kes olen mina, milline on minu ettevõtte käekiri ja millist väärtust minu ettevõte pakub.
Anne Õuemaa, arengutreener / Loov Kuu

---

Hindan väga, et olen leidnud inimese, kes mõistab ümber käia sotsiaalmeediaga, sest sel on tänapäeva maailmas järjest kasvav roll. Triin on koostööpartnerina täpne, konkreetne ja usaldusväärne, loominguline, ent samas süsteemne. Ta on hindamatu abi, kui on tarvis toimetada oma sõnum oma sihtgrupini ning leida uusi järgijaid.
Mari Kalkun, muusik

---

Konsultatsioonil sain väärtuslikku tagasisidet enda kodulehe tekstidele. Triin oli tekstidesse süvenenud ning oli ettepanekuid tehes struktuurne ja konkreetne. Põhjendas alati, miks soovitab seda või teist. Sain palju kasulikke nõuandeid, kuidas omal käel kodulehte paremaks muuta.
Katri Rohesalu / Kliendikesksuse Arendus
---

Triinu suurimaks tugevuseks on pealehakkamine, julgus ja kiire tegutsemine!
Maria Palusalu, maastikuarhitekt / Palusalu Aiad

---

Triin on väga vahetu ja soe suhtleja, samuti väga usaldusväärne ja sõnapidaja. Hea tunne on, kui keegi mõtleb Sinu asjaga kaasa, on samal lainel ja aitab luua kliendi jaoks turvalise, kutsuva keskkonna. Ise saab sellevõrra rohkem loomingule pühenduda ja pole vaja ülejäänuga oma pead vaevata.
Kristiina Põllu, märkmikudisainer / Tüümian Stuudio