Viimati muudetud 14.04.2020

OÜ Tekstimeister registrikoodiga 14707424, veebiaadressiga www.tekstimeister.ee, avalikustab käesoleval lehel oma veebilehe privaatsustingimused.

Kasutades Tekstimeistri veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega ja isikuandmete töötlemise tingimustega, mis on kirjeldatud privaatsustingimustes.

Kuidas Tekstimeister isikuandmeid kogub?
Tekstimeister töötleb kasutajate andmeid, kes on saatnud veebilehe või e-kirja kaudu päringu teenuste kohta, kasutavad käesoleval hetkel Tekstimeistri teenuseid või on neid varem kasutanud.

Isikuandmete töötlemise eesmärgid
Tekstimeister kasutab isikuandmeid kliendisuhtluse ja muu informatsiooni edastamiseks, et täita lepingulisi kohustusi ning pakkuda olemasolevatele ja potentsiaalsetele klientidele kvaliteetsemat teenust ning täpsemat infot.

Tekstimeistri poolt töödeldavad isikuandmed
Nimi, kontakttelefon, e-posti aadress, suhtluskeel, huvipakkuva teenuse kategooria ja tagasiside teenusele.

Turvalisus ja isikuandmete säilitamine
Isikuandmete töötlemiseks ja säilitamiseks kasutatakse ajakohaseid turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Tekstimeister säilitab isikuandmeid nii kaua, kuni nende kasutamine on paremaks teenuse pakkumiseks vajalik. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Isikuandmete jagamine
Kõiki andmeid kasutatakse ainult kliendisuhtluseks ja teenuste parendamise eesmärgil. Isikuandmeid jagatakse kolmandale osapoolele vaid järgmistel juhtudel: riikliku järelevalve asutuste ja politsei huvi; avalik tagasiside kliendi nõusolekul.

Isikuandmetega tutvumine, parandamine ja kustutamine
Kasutajal on võimalik kogutud isikuandmetega tutvuda, andmeid parandada või kustutada, kirjutades e-kirja triin@tekstimeister.ee.

Küpsised
Küpsised on väikesed tekstifailid, mis laaditakse veebilehe külastamisel kasutaja seadmesse. Küpsised aitavad tuvastada arvuti IP aadressi, brauseri tüübi, lehel külastatud alalehtede ja lehel viibitud aja. Kõik see aitab parandada Tekstimeistri veebisaidi funktsionaalsust ja hõlbustada selle kasutamist.

Tekstimeister kasutab ka kolmandate osapoolte teenuseid ja küpsiseid, nt Google Analytics ja Facebook. Küpsiseid ei ohusta veebilehe külastamiseks kasutatavat seadet ega selles sisalduvat teavet. Küpsiste kasutamise piiramiseks saate teha vastavad valikud veebilehitseja seadete alt.

Veebilehe külastajad, kes ei soovi, et Google Analytics kasutataks nende andmeid, võivad paigaldada oma seadmesse Google Analytics’i blokeeriva rakenduse: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Privaatsustingimuste muudatused
Tekstimeister jätab endale õiguse muuta privaatsuspoliitikat avaldades muudatused veebilehel ja tagades, et tarbijate isikuandmete seadusjärgne kaitse jääb tagatuks. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimustega palume võtta ühendust triin@tekstimeister.ee.

Kui kasutaja usub, et tema õigusi on isikuandmete töötlemisel rikutud, on tal õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole.